Naše balíčky  

Vyberte si přesně to, co Vám sedne.

 Neopakovatelný zážitek z výběru procedur ušitých na míru přesně pro Vás!!.

Můžete si vybrat z následujících balíčků:

  • Dělám něco pro sebe
  • Užívám si relaxování
  • Nechám se hýčkat
  • Můj čas pro sebe
  • Nevím co chci

 

Dělám něco pro sebe

Balíček, který obsahuje 10 klasických masáží. Cena balíčku je 4500,-Kč. Navíc získáte 1x masáž jako bonus.

 

Užívám si relaxování

Balíček, který potěší ty, kteří potřebují dodat energii, odpočívat a jen tak prostě relaxovat. Součástí balíčku je 10 energetických masáží. Cena tohoto balíčku je 6000,-Kč. Navíc získáte 1x masáž zdarma jako bonus!!!.

 

Nechám se hýčkat

Balíček je určen pro ty, kteří se chtějí nechat opravdu hýčkat, chtějí být rozmazlování a dopřát si potěšení z odpočinku. Balíček obsahuje 5 masáží celého těla. Cena balíčku je 4000,-Kč. Je možné si také tento balíček zakoupit i jako 10 masáží v hodnotě 7000,-Kč. Navíc získáte 2x masáž zdarma jako bonus.

 

Můj čas pro sebe

Jedinečný balíček, který zahrnuje masáž zad a plosek nohou lávovými kameny, Masáž celého těla, 4 masáže zad a šíje a jednu energetickou masáž. Dočkáte se během tohoto neskutečného zážitku i spousty překvapení, která pohladí Vaši duši i tělo. Cena balíčku je 4000,-Kč.

 

Nevím co chci

Nevybrali jste si z našich balíčků, nebo procedur? To není problém. Postavíme Vám balíček přesně tak, jak si budete přát. Můžete kombinovat různé procedury, vybrat si třeba i určitý počet masáží, nebo se prostě teď momentálně rozhodněte, co Vám zrovna sedne.

 Ceny za procedury Vám navrhneme tak, aby Vás potěšili a byli jste spokojeni. Protože Vaše spokojenost je naší prioritou.

 

Kde se mohu objednat, nebo balíčky získat?

Balíčky můžete získat ve všech našich provozovnách V Červeném Kostelci, nebo v Trutnově.

To vše za velmi zajímavé ceny!!

Je zde také možnost objednat si tyto služby online v mém rezervační systému, kde je možné si zakoupit i tyto balíčky. Víhodat tohoto systému je, že vám automaticky hlídá čerpání služeb.

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.