Naše balíčky  

Vyberte si přesně to, co vám sedne.

 

Neopakovatelný zážitek z výběru procedur ušitých na míru přesně pro Vás!!.

Můžete si vybrat z následujících balíčků:

  • Dělám něco pro sebe
  • Užívám si relaxování
  • Nechám se hýčkat
  • Můj čas pro sebe
  • Nevím co chci

 

Dělám něco pro sebe

Balíček, který obsahuje 10 klasických masáží. Cena balíčku je 3500,-Kč. Navíc získáte 1 masáž jako bonus.

 

Užívám si relaxování

balíček, který potěší ty, kteří potřebují dodat energii, odpočívat a jen tak prostě relaxovat. Součástí balíčku je 10 energetických masáží. Cena tohoto balíčku je 5000,-Kč. Navíc získáte 1 masáž zdarma jako bonus!!!.

 

Nechám se hýčkat

Balíček je určen pro ty, kteří se chtějí nechat opravdu hýčkat, chtějí být rozmazlování a dopřát si potěšení z odpočinku. Balíček obsahuje 5 masáží celého těla. Cena balíčku je 3000,-Kč. Je možné si také tento balíček zakoupit i jako 10 masáží v hodnotě 6000,-Kč. Navíc získáte 2 masáže zdarma jako bonus.

 

Můj čas pro sebe

Jedinečný balíček, který zahrnuje masáž zad a plosek nohou lávovými kameny, Masáž celého těla, 4 masáže zad a šíje a jednu energetickou masáž. Dočkáte se během tohoto neskutečného zážitku i spousty překvapení, která pohladí vaši duši i tělo. Cena balíčku je 3000,-Kč.

 

Nevím co chci

Nevybrali jste si z našich balíčků, nebo procedur? To není problém. Postavíme vám balíček přesně tak, jak si budete přát. Můžete kombinovat různé procedury, vybrat si třeba i určitý počet masáží, nebo se prostě teď momentálně rozhodněte, co vám zrovna sedne.

 

 

Ceny za procedury vám navrhneme tak, aby vás potěšili a byli jste spokojeni. Protože vaše spokojenost je naší prioritou.

 

Kde se můžu objednat, nebo balíčky získat?

Balíčky můžete získat ve všech našich provozovnách V Červeném Kostelci, nebo v Trutnově. Je možné využít služeb profesionální Kadeřnice s dlouholetou praxí.

To vše za velmi zajímavé ceny!!

Copyright © 2015. All Rights Reserved.