Dárkové poukázky - permamentky


Milí přátelé!

Od 1.12.2011 je možné u mě objednávat dárkové poukázky, které se mohou hodit jako vánoční dárek nebo jako potěšení pro toho, komu chcete udělat radost. Poukázky jsou v hodnotě libovolného počtu masáží a jejich cena je podle toho, jakou si zvolíte. Poukázky je dobré zužitkovat do dvou měsíců, aby se zachovala návaznost procedur, masáží.
Mám poukázky ne jen na klasické masáže, ale i samostatné na lávové kameny. Do budoucna počítám i s dalšími poukázkami na konkrétní služby, které postupně budou přibývat.

Je to motivace pro ty, kteří chtějí se sebou něco udělat a ovlivnit svůj zdravotní i psychický stav.

Rádi Vám zhotovíme poukázku na Vaše přání.Stačí se individuálně domluvit.

  • Ldik poukzka
  • Poukzka 1
  • Publikace2a
  • masaz-lava2
  • masaz1a
  • poukzka

 

Jaké jsou výhody poukázek?


Především Vás procedury vyjdou levněji než při klasickém objednávání jednotlivích procedur po sobě. Dostáváte jednu masáž zdarma.

Nemusíte se při prvním zaplacení starat o to, že jste se ještě neobjednali. Sám Vám pohlídám, kdy Vaše poukázka bude vyčerpána.

Je také výhodná pro ty, kteří rádi někomu udělají radost nebo si sami rádi dopřávají komfortu z předplacení více procedur.

 

Vhodné i pro organizace či zaměstnavatele, kteří chtějí mít kontrolu nad čerpáním procedur, které si objednali pro své zaměstnance.

Jak poukázku objednat?


Poukázku si můžete objednat na telefonním čísle nebo emailu uvedených v sekci kontakty. Můžete se zastavit také osobně.

Vaše firma Masérské služby – Ladislav Kubeček

Copyright © 2015. All Rights Reserved.