O mně

Ladislav Kubeček je rehabilitačním masérem od roku 1996. Absolvoval školu Dr. Mauritzové v Plzni, kde získal základní kurz maséra pro rehabilitaci a rekondiční zařízení.

Setkat jste se s ním mohli v Náchodě v rehabilitačním středisku Faust a v kosmetickém salonu Tereza, kde působil do roku 1999.

Takřka rok byl bez zaměstnání. Snažil se poskytovat své služby v rámci rehabilitace pro textilní podniky – např. pro Platex a firmu Miloš Plný.

Začátkem října 2002 nastoupil do kosmetického salónu Femina v České Skalici, kam dojížděl do roku 2003. Vinou zdravotních problémů zde musel svoji činnost přerušit a nyní působí v rámci samostatného podnikání jako soukromý masér ve dvou provozovnách v Červeném kostelci a Trutnově.

Láďovou velkou zálibou jsou počítače.

„V době jeho působení v Náchodě jste ho určitě často potkávali s jeho bílým slepeckým psem Meggye (labradorským retrievrem), jak procházejí celým městem a jdou do práce nebo zpět na autobus do Hronova. Vše bez větších problémů, jako kterýkoliv vidící člověk. Jen před silnicí se museli zastavit a počkat na pomoc ochotného kolemjdoucího, který se vždycky našel…“ (jh)

Děkuji všem, kteří se přímo nebo i nepřímo podíleli na mém životním osudu, za který jsem velice vděčný. Dík patří primáři Faltovi, který mě na začátku mé profesní dráhy zaměstnal a díky němu jsem mohl poznat, že cesta rehabilitačního pracovníka je těžká, ale pro mě nesmírně poučná. Dík patří Jitce Vojtěchové, se kterou jsem dva roky pracoval v České Skalici. Tady jsem poznal, kde je mé místo a kam patřím.

Velký dík patří mému učiteli a mistru reiki panu Vladimíru Bláhovi, který mi svým přístupem a zkušenostmi i radami, mnohokrát pomohl. Díky němu teď mohu pracovat s reiki a mám možnost poznávat více o sobě i o jiných. Byl mi příkladem nejen při řešení různých problémů, ale i v přístupu k životu vůbec.

A v neposlední řadě, musím poděkovat i mé manželce a přítelkyni Zdeně, která je pro mě nejen velkou oporou a pomocí, mým okem, jak rád říkám, ale i dobrým příkladem na životní cestě.

Je mnoho dalších lidiček, kteří formovali svým přístupem k životu můj život, ale jejich seznam by byl nesmírně dlouhý… Na světě, je tolik krásných a bezvadných lidí a někdy je ani nezpozorujeme.

Váš Ladislav Kubeček

Ocitováno z předchozích stránek, které pro mě napsal Jiří Horák. Moc díky za jeho práci i přátelství.

Jak se říká, život jde dál okolnosti se mění. Proto obsah zde uvedený, nemusí odpovídat aktuální situaci.